متقاضی محترم لطفا جهت ثبت نام در دوره های آموزشی استاد ریاضی(عنقاء) ، فیلدهای ثبت نام را با دقت تکمیل فرمایید. حداکثر پس از  یکماه  از زمان ثبت نام  با شما تماس می گیریم.

تنظیم چاکراه در تمامی دوره ها  بصورت رایگان انجام می شود. از متقاضیان درخواست می شود برای آمادگی بیشتر،  قبل از شروع دوره ها، مقاله مربوط به تنظیم مراکز چهارده گانه انرژی را بخوانند.

 

 توجه: برگزاری هر دوره از کلاسها زمانی است که تعداد ثبت نام کنندگان آن دوره به حدنصاب برسد. کلاسها در سه شهر تهران، قم و مشهد برگزار می گردد.  اما در صورتی که تعداد داوطلبان در سایر شهرهای محل سکونت شما به حد نصاب 22 نفر برسد، دوره در همان شهر برگزار خواهد شد.

 

شرح مختصری درباره دوره اول با محتوای انرژی درمانی:

 

در این دوره آموزشی، دانشجو با انجام تمرینات متافیزیکی ِ سبک عنقاء به یک انرژی درمانگر تبدیل شده که می­تواند به درمان خود و دیگران مبادرت کند و توانایی او از یک انرژی درمانگر مادرزاد بیشتر خواهد شد.

 

 شرح مختصری درباره دوره دوم با محتوای ارتباط با ضمیرخودآگاه، ارتباط با ارواح، تله پاتی و ...:

 

در این دوره آموزشی دانشجو با ارتباط گرفتن با ضمیرناخودآگاه خود از گذشته، حال و آینده باخبر می­شود، در ارتباط با ارواح از دنیای مردگان با خبر شده و سووالات خود را می پرسد. با فراگیری تله­پاتی نیز توانایی دریافت و انتقال اطلاعات از طریق ذهن را می­یابد.

 

 شرح مختصری درباره دوره سوم با محتوای هیبنوتیزم، خودهیبنوتیزم و مانیه تیزم:

 در این دوره دانشجو با انواع خوابهای مصنوعی آشنا شده و چگونگی استفاده از این خوابها و کاربردهای آن را برای خود و دیگران می­آموزد. در قسمت مانیه­نیزم در صورت داشتن استعداد انتقال انرژی برای خواب مصنوعی، عمل هیبتوتیزم بدون کلام را فرا می­گیرد.

 

شهریه دوره آموزشی انرژی درمانی یک میلیون تومان است (حدوداً چهار ماه به طول می­انجامد). 

 

شهریه دوره آموزشی ارتباط با ضمیر ناخودآگاه یک میلیون تومان است (حدوداً سه ماه به طول می­انجامد)

 

شهریه دوره آموزشی هیبنوتیزم سه میلیون تومان است (حدوداً شش ماه به طول می­انجامد).

 

شرایط­ پرداخت شهریه دوره­ها بدین نحو است که؛
پنجاه درصد شهریه زمان ثبت نام دریافت می­شود و پنجاه درصد مابقی می­بایست تا جلسه سوم دوره تسویه ­شود.

نکته:

  • جلسه توجیهی دوره­ی آموزشی اول (انرژی درمانی) رایگان است و شرکت در آن برای عموم بلامانع است.
  • دوره آموزشی انرژی درمانی، پیش نیاز ورود به دوره­ی دوم و  گذراندن دوره­ی دوم، پیش نیاز دروه­ی سوم می­باشد.

 

 
 
 
تمامی موارد و شرایط ثبت نام را مطالعه کردم و از شهریه دوره و نحوه پرداخت آن آگاهی کامل دارم.

جدیدترین مطالب

پربازدیدترین مطالب

درباره ما

روش انرژی درمانی اسلامی از سال 1355 توسط اساتید مجربی چون جناب آقای محمدعلی قانع و سیدعلی حسینی طباطبائی ابداع و با بهره گیری از علوم اسلامی، علوم غریبه، عرفان عملی و علوم روز متافیزیکی و فیزیکی ، به سبکی تبدیل شد که آن را انرژی درمانی عنقاء می نامیم. در حال حاضر تنها مدرس این سبک از انرژی درمانی استاد علیرضا ریاضی می باشد.