گروه انرژي درمانی عنقاء

(Anghaa Healing Method (A.H.M

روش انرژی درمانی اسلامی از سال 1355 توسط اساتید مجربی چون جناب آقای محمدعلی قانع و سیدعلی حسینی طباطبائی ابداع و با بهره گیری از علوم اسلامی، علوم غریبه، عرفان عملی و علوم روز متافیزیکی و فیزیکی ، به سبکی تبدیل شد که آن را انرژی درمانی عنقاء می نامیم. در حال حاضر تنها مدرس این سبک از انرژی درمانی استاد علیرضا ریاضی می باشد كه صاحب سبك نيز مي‌باشد. سبک عنقاء به دلیل ریشه دار بودن در عرفان اسلامی، با سایر سبک های درمانی تفاوت دارد.(جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقاله مکاتب و سبکهای انرژی درمانی رجوع شود.)

هرگاه پای انرژی درمانی به میان می آید ذهن ها متمرکز عمر کوتاه انرژی درمانگران می شود. عواملی که عمر انرژی درمانگران را کوتاه می سازد به اختصار عبارتند از:

         مصرف انرژی حیاتی خود درمانگر جهت درمان درمانجو  به خصوص درمان از راه دور.

         درگیری فرکانسی با درمانجویان که باعث انتقال مشکل و خلقیات درمانجو  به درمانگر و بلعکس می شود. (حتی بیماری های غیر واگیردار)

روش عنقاء مشکل کمبود انرژی و عمر کوتاه درمانگران و انتقال مشکلات و خلقيات درمانجو به درمانگر را با تمرینات خاص متافیزیکی، کنترل از راه دور توسط استاد و استارتهای بسیار خاص و حساس بر روی مراکز انرژی را از سال 67 حل نموده است.

حوزه کار انرژی درمانگران عنقاء

انرژی درمانی، درمان را به واسطه انرژی میسر می سازد. حوزه اثر انرژی محدود به جسم یا روان یا ذهن نیست. انرژی در هر جایی که لازم باشد تاثیر خود را می گذارد. شعور انرژی مبین این مسئله است. لذا انرژی درمانگر محدودیت عمل ندارد. همانگونه که شعور انرژی بر رشد گیاه تاثیر دارد بر درمان سنگ کلیه و یا تغییرات ژنتیکی در انسان، حیوانات و گياهان اثرگذار است، مي‌تواند مشكلات نخاعي، ميگرن، وسواس و ... را نيز درمان كند.

گاه اتفاق می افتد که درمانگری با انرژی، درمانجو را بی حس کرده و بدون داروی بیهوشی جراح عمل جراحی انجام می‌دهد و كنترل در درد و خون‌ريزي انجام مي‌شود.

بعضي از درمانگراني كه انرژي و انرژي‌درماني را درست نشناخته اند مي‌گويند ما بيماراني را درمان مي‌كنيم كه تا به‌حال جراحي و يا شيمي‌درماني نشده باشند، این در حالی است که انرژي‌درماني محدوديت در عملكرد و درمان ندارد.

به هر حال هیچ انرژی درمانگری وجود ندارد که تاثیر پزشکی رایج را زیر سوال ببرد آنچه اهمیت دارد درمان درمانجو و رفع رنجشی از ذهن و جسم انسانهاست چه این درمان به واسطه تیغ جراحی صورت گیرد و چه به واسطه انرژِی.

از مهمترین ویژگی های انرژی درمانی عنقاء می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 جراحی های متافیزیکی که بر سلول سلول موجود زنده اثر می کنند و در سطوح مختلفی از دفع سنگ کلیه تا جا به جا کردن تومور اثربخش است.

  انتقال انرژی توسط حاملان خوراكي جهت درمان غیر حضوری با انرژی ( آب دارو  و ... )

  داشتن هاله حفاظتي جهت ممانعت از انتقال خلقيات و مشکلات درمانجو به درمانگر و بلعكس

  درمان از راه دور بدون آسيب به درمانگر و درمانجو

  آموزش كامل با حجم انرژي بالا در مدت زمان مناسب

  بدست آوردن حجم بسیار زیادی از انرژی از طریق منابع خاص بیرونی که توضیح کامل آن در کلاس توجیحی ارائه خواهد شد.

اهداف و مخاطبان سایت

        درمانگران عنقاء

آنچه بشر امروز را تحت محاصره قرار داده است انواع آلودگی هاست. آلودگی هوا، آب ، آلودگی صوتی و خطرناکتر از اینها فشارهای فراوانی که علیرغم پیشرفت روزافزون علم برای بشریت دردسر ساز شده است. انسان امروز، انسانی است تحت فشار و به واسطه این مشکلات و فشارها سطح انرژی حیاتی اش پائین آمده است. سطح پائین انرژی حیاتی، او را در معرض مشکلات جسمی، روحی و روانی قرار می دهد.

درمانجویان هر یک راهی را برای درمان پیش بینی میکنند اغلب آنها در ابتدا به دنبال درمان از طریق پزشکی رایج و داروهاي شيمیايي هستند اما گاه اتفاق می افتد که به طب مکمل نیز روی می آورند و دست به دامان طب گیاهی، حجامت، رگ زنی، طب سوزنی، هامیوپاتی و ... می‌شوند. برخی نیز به انرژی درمانی روی آورده و از آن طلب اعجاز دارند! سوالات فراوانی ممکن است در ذهن هر فردی نقش بندد؛  انرژی درمانی واقعا چیست، چه کاری از دست درمانگران آن بر می آید، تا چه حد کاربرد دارد، در چه مواردی کاربرد دارد، آیا آموختنی است یا خیر، آیا می توان به درمان از این طریق امیدوار بود یا نه و ...

هدف از طراحی این وب سایت به طور کلی اطلاع رسانی در  زمینه طب مکمل و به طور اخص، اطلاع رسانی در زمینه انرژی درمانی به سبک عنقاء است.

     کاربران و مخاطبان ما دو گروهند. گروه اول، کاربران عمومی که اطلاع رسانی عمومی در مورد آنها تحقق می یابد و گروه دوم کاربران خاص. کاربران خاص گروهی هستند که دوره های انرژی درمانی عنقاء را گذرانده یا در حال گذراندن آن می باشند. این گروه از کاربران می توانند به اطلاعات آموزشی، درمانی و اخبار خاص دسترسی داشته باشند.

جدیدترین مطالب

پربازدیدترین مطالب

درباره ما

روش انرژی درمانی اسلامی از سال 1355 توسط اساتید مجربی چون جناب آقای محمدعلی قانع و سیدعلی حسینی طباطبائی ابداع و با بهره گیری از علوم اسلامی، علوم غریبه، عرفان عملی و علوم روز متافیزیکی و فیزیکی ، به سبکی تبدیل شد که آن را انرژی درمانی عنقاء می نامیم. در حال حاضر تنها مدرس این سبک از انرژی درمانی استاد علیرضا ریاضی می باشد.